ANKETY

Jakých pět skladeb z našeho repertoáru máš nejraději ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Ve vašem repertoáru bych uvítal ...

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Můžeš nám sdělit anonymně svůj věk ?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

7 Responses to ANKETY

 1. miloslav napsal:

  Spatny presny cas. Stranky jsou udelane velice pekne.

 2. Adriana Novotná napsal:

  Pánové,sobota nic moc,že? čím dál tím horší,na to že jste půl roku nehráli,jste asi moc netrenovali. Čekali jsme nějaké nové písničky a ani tu novou jste nezahráli. Co se s Vámi dělo? Komunikace s publikem byla také nulová. Tak snad příště bude lepší konstalace, budeme doufat…..

  • Michal "Myšák" Appelt napsal:

   Adriano, pokusím se ti odpovědět na Tvůj příspěvek.
   Ano, sobotní vystoupení patřilo mezi vlažnější, nicméně je třeba si uvědomit, že jádro kapely jsou muzikanti důchodového, nebo řítící se do důchodového věku. Takže energie občas schází.
   Další věcí na kterou poukazuješ jsou nové skladby. Kapela měla „prázdniny“ necelé 4 měsíce a za tu dobu proběhla nová aranže většiny současných skladeb, z důvodu nového pódiového zvuku, kterej by měl být hlavně přínosem pro Vás co se poslechu týče. Myslím, že se to docela povedlo, i když práce na tom bude ještě nějaký čas trvat. Priorita tedy po dohodě s kapelou padla právě na tyto úpravy na úkor případně dalších nových skladeb.
   Co se týče repertoáru, není možný technicky, časově ani fyzicky odehrát celej playlist kapely. Opět po dohodě se vybrali stěžejní věci, které se budou hrát každou akci, doplněné o ty ostatní, takže každá zábava bude, co se týče vybraných skladeb originální a jiná.V tom nám můžete pomoct Vy tím, že můžete hlasovat v anketě o oblíbenosti skladeb u Vás fanoušků. Nicméně pokud budete postrádat na akci tu „Vaši“ není problém zajít za Honzou a kapela jí určitě zahraje. (V Česticích byly zahrány obě „nové“ Útěk do mexika i Anděl)
   Doufám, že ti objasnění takto stačí, díky za názor :-)

   Myšák

 3. Zdenda napsal:

  Dočkáme se CD?

 4. Myšák napsal:

  Zdendo, usilovně na tom děláme, až se bude blížit konkrétní datum, budeme informovat… Zatím je ve fázi „rozpracované“…. Nerad bych tady plácnul termín, kterej, když by se nepovedl dodržet, by vás fanoušky zklamal… Každopádně brzy bude určitě nějaká ochutnávka…
  Měj se a sleduj stránky…;-)
  Myšák

 5. Pavla Stránská napsal:

  Je možné zakoupit Vaše CD Zlatokop někde v obchodě, nebo je k dostání jenom na Vašich akcích?

  • Myšák napsal:

   Ahoj Pavlo, CD je možné pořídit (objednat) u Franty Patery, šéfa fanklubu. tel. 602457875 S ním se domluvíš na všem, co tě k tomuto tématu bude zajímat.
   Měj se a díky za zprávu Myšák.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři + = 10

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>