CéDéčko

V nejbližší době se objeví na stránkách ochutnávka z našeho připravovaného CD. Deska bude obsahovat dvanáct původních skladeb kapely:

Zlatokop

Balada o muzikantech

Rogalo

Sen

Meteory

Pasťák

Blues

Gladys

Pyroman

Bazar

Autobus

Ať žije láska

 

+ bonusové live nahrávky

 

Tímto vás srdečně zveme 15.4.2017 od 20:00 do sálu v Česticích, kde proběhne jeho křest se zajímavými hosty!

 

Budeme se na vás těšit!

 

Labyrint

2 Responses to CéDéčko

  1. Jaroslav Baloun napsal:

    Ahoj dovolte mi abych pozdravil všechny členy skupiny Labyrint rock a také všechny kdo se podíleli na přípravě a realizaci vašeho „dítěte“. Samozřejmě si nenechám ujít křest vašeho CD v Česticích. Doufám že dorazí všichni fanklubáci a bude plno. Já s bráchou tam budeme tak se tam sejdeme. Zdraví Jarda Baloun z Vodňan a z fanklubu.

  2. Jarda Baloun napsal:

    Tak ahoj všichni,kdo jsme byli v Česticích!! Bylo to super, bylo nás tam plno, tak by to mělo vypadat na každé akci. Jinak kluci z Labyrintu, ještě jednou děkuji moc za cédéčko, už jsem ho slyšel několikrát​,je fakt super. Byli skvělí i hosté, moc se mi to líbilo. A už se těším na další akci, myslím, že se uvidíme v srpnu na Pražáku. Tak se opatrujte a ahoj. Zdraví Jarda Baloun, fanda z Vodňan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


1 + = devět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>