Fanklub

 

Vítej ve fanklubu kapely Labyrint.

Předprodej vstupenek, prodej triček a DVD

František Patera patera@raz-dva.cz tel. 602457875

 

Seznam členů :

 

01. Martina Čumpelíková

02. František Patera

03. Barbora Zlochová

04. Květa Marášková

05. Jirka

06. Šárka Appeltová

07. Jana Slapničková

08. Jirka Kovář

09. Stáňa Divišová

10. Sandra

11. Jiří Vácha

12. Jiří Tomášek

13. Alena Ciprová

14. Vladimír Jírovec

15. Simona Křížová

16. Pavel Čejka

17. Standa Pšenička

18. Dája Bostl

19. Josef Bernad

20. Vašek Bernad

21. Eva Hasenohrlová

22. Jolana Švarcová

23. Václav Kuneš

24. Alena Janoutová

25. Ivan Zahradník

26. Josef Pála

27. Vlastimil Svatek

28. Alena Pašavová

29. Vlastimil Pašava

30. Michal Bořík

31. Kateřina Lupčíková

32. Chicco (Natalka) Bořík

33. František Němec

34. Richard Maršák ml.

35. Jana Hošková

36. Václav Frk

37. Petr Kortus

38. Jana Kůrková

39. Petra z Vimperka

40. Mirka Boudová

41. Zdeněk Jungvirt

42. Jaroslava Matulková

43. Martin Jankovec

44. Alena Rejšková

45. Luděk Kůs

46. Oracullum z Dražovic

47. Pavel Kopa

48. Jaroslav Baloun

49. Čeněk Křešnička

50. Pavel Zdychynec

51. Jaroslava Stiborová

52. Petr Chvosta

53. Michal Špicl

54. Miloslav Poustka

55. Věra Jiříková

56. Roman Ježek

57. Zdeněk Roučka

58. Miroslav Šimůnek

59. Josef Balek – Praha

60. Marie Roučková – Netolice

61. Alena Drastíková – Nihošovice

62. Petr Drastík – Nihošovice

63. Petr Štumbauer – Pardubice

64. Václav Srb – Volyně

65. Yvetta Kordiková – Volyně

 

Pokud souhlasíte se zveřejněním fota, případně dalších údajů, pošlete mi je na email mirasl@labyrintrock.cz. U některých chybí příjmení. Pokud se poznáte, napište.

Míra S.

 

16 Responses to Fanklub

 1. Jaroslav Baloun napsal:

  15.8. 2015 jsem byl na vaší zábavě v Drahonicích na parketě. Po pětadvaceti letech jsem zavzpomínal a věřte mi,měl jsem slzy v očích. Vždyť na vašich písničkách jsme s bráchou vyrostli. Kluci držíme palce jen tak dál. Hned jsem se přihlásil do vašeho fanklubu.

 2. admin napsal:

  Ahoj Jardo.

  Nám se včera v Drahonicích taktéž moc líbilo. Hráli jsme tu po pětadvaceti letech. Publikum fakt skvělé, ikdyž zapršelo, jelo se dál i v mokrých tričkách. Takže vítáme Tě ve fanklubu a doufáme, že se v Drahonicích znovu uvidíme.

  Míra Slapnička

 3. Jaroslav Baloun napsal:

  Ahoj kluci, dnes jsem doma natíral zábradlí a k té práci jsem opět vybalil magneťák, založil cívku s vaším live vystoupením zhruba z poloviny 80. let a nasával tu správnou atmosféru. Zároveň jsem to spojil s přípravou na sobotu v Nihošovicích. Dorazíme oba i s bráchou. Moc se těším. Tak zatím ahoj.Zdraví Jarda a lidi, přijďte všichni, ať je veselo !!!!!!!

 4. Jaroslav Baloun napsal:

  Ahoj kluci!! Včera jsme byli s bráchou na vaší zábavě v Nihošovicích. Bylo to SUPER!!! Hned zkraje jsme si zakoupili vaše trička, a já už ho nesundal. Koupil jsem si i DVD. A pak už jsme jen poslouchali a skvěle se bavili. Byli jste skvělí jako vždy. Ten borec s tou dřevěnou kytarou byl taky boží. A při poslechu vašich starých hitů jsem byl zase na měkko. Lidí přišlo myslím dost a potěšilo mě, že bylo hodně vašich pamětníků. Takže Honzo, ještě nevymíráme! I když z naší mladějovický party jsme zbyli aktivní jen my dva. Na závěr bych chtěl ještě jednou poděkovat za krásný večer a přál bych si, aby vám alespoň trošku pomohl v další vaší skvělé práci ten pásek s vašimi nahrávkami z poloviny 80.let. Bylo mi ctí vám jej zapůjčit, i když si jej velmi cením. A pokud Hvězdář objeví svou supernovu, Zlatokop bude úspěšný, Pyroman nás nepodpálí a ta správná parta nebude jen vzhlížet k démantům, tak bych mohl 17.10.2015 opustit svůj Rodný dům, vzít za ruku svou Gladys a objevit se v Česticích. Ale to je zatím sci fi. Tak zatím ahoj, Jarda.

 5. Jaroslav Baloun napsal:

  Ahoj lidi!!! Tak to vyšlo a dočkali jsme se !!! Dnes jsou nejvíce aktuální Čestice!!! Kluci Labyrinťácký, moc se na vás těšíme! A doufám, že se tam potkáme my všichni z klubu! Tak čus a v osum na place v Česticích!!!
  Jarda

 6. Jaroslav Baloun napsal:

  Ahoj kluci!!! Tak Čestice jsou za námi a co k tomu dodat? SUPER akce jako vždy. Opravdu jsme si to užili. Tentokrát jsem požádal i mou paní, aby se mnou jela, a přesto že z její strany byla zpočátku nedůvěra, nakonec se ji ani nechtělo domů. A co je nejlepší, v průběhu večera si vzpomněla, že vás vlastně zná a kdysi dávno na vás také chodila. Mladá garda byla taky boží,ti mají ale kariéru před sebou. A pevně věřím, že dokážou zaujmout lidi stejně dobře jako vy, možná i víc, moc jim to přeju. Ale já jsem pamětník, kdysi jsem s vámi vypil nejedno pivo, pro mě jste hrdinové vy!!! Kytarovej mág Míra, virtuos na bicí Michal starší, kouzelník na baskytaru Standa a hlavně lídr a nezaměnitelný hlas Honza a jeho klávesy. Kluci, moc vám všem děkuju, a bude-li dobrá konstelace hvězd, uvidíme se ve Vimperku 12.12. Zatím se mějte dobře a ať slouží zdraví. Jarda z fanklubu

 7. Jaroslav Baloun napsal:

  Tak, a pro tento rok máme vybráno…. Vimperk je za námi, a bylo to loučení tak trochu smutné, neboť jsme se loučili nejenom s akcemi roku 2015,ale i s Radkem Myslíkem, kytaristou a zpěvákem, ale hlavně člověkem, který se zasloužil velkým dílem o to, že Labyrint povstal jak Fénix z popela a jeho hvězda opět září. A věru, bylo to loučení důstojné. I když to nevypadalo, sešlo se nás plný sál. Pohovořili jsme, zazpívali, udělali fotečky (díky Frantovi Paterovi), prostě skvělá zábava. A
  A já už se těším na 26.3.2016,kdy se sejdem v Česticích, a doufám, že všich z klubu!! A Radku, tobě velký dík, a více máš na stránce „Radek se loučí“. Zdraví a štěstí v novém roce všem přeje Jarda z fanklubu.

 8. Jaroslav Baloun napsal:

  Ahoj klubáci a všichni příznivci Labyrintu!!! Všem vám přeju veselé Vánoce a ať se ve zdraví sejdem v Česticích 26.3.2016!!! Takže řádně oslavte Silvestra až si budem o půlnoci připíjet, vzpomeňme a připijme na zdraví i „našich“ kluků z Labyrintu a ať to příští rok znovu parádně rozjedou!!!
  Tak ahoj zdraví Jarda z fanklubu a Vodňan

 9. Jaroslav Baloun napsal:

  Ahoj všichni z klubu! Po půl roce se opět vracím na klubové stránky. Bohužel jisté okolnosti (rekonstrukce části domu) a potom zdravotní problémy mě nedovolily přijít mezi Vás. Pouze únorová diskotéka na objednávku k 50. narozeninám zčásti složená z písniček Labyrintu byla jedinou akcí, které jsem se zúčastnil(a zároveň i celou akci odehrál). Pouze jsem smutně sledoval na klubových stránkách,jak mi utíká jedna akce za druhou. Ale Drahonice parket jsem si utéct nenechal. Kluci z Labyrintu byli skvělí jako vždy, myslím si, že jsme všichni opět omládli a zavzpomínali, jaké to bylo tady před 25 lety . Co se muziky našeho Labyrintu týká, je stále skvělá, ne-li lepší. A skvělé je i to , že se k nám Labyrint podívá letos ještě jednou, a to v říjnu. A to si opět s bráchou nenecháme utéct. Kluci,držíme palce a zdravíme všechny, speciálně Radku, ať se brzy uzdraví a v říjnu v Drahonicích ahoj!!!!! Jarda z fanklubu a Vodňan.

 10. Jaroslav Baloun napsal:

  Ahoj všichni z klubu a z kapely!!! Tak nám zase končí rok (hlavně že nekončí rock!) Myslím si že nebyl nejhorší. Mě se celkem dařilo a když si domyslím vydařené akce Labyrintu, na kterých jsem byl, tak to byl super rok (i rock) Takže kluci Labyrinťácký a všichni z klubu, přeju nám všem, abychom se i v příštím roce sešli na nějaké skvělé akci a hlavně ve zdraví. To nám přeje Jarda z fanklubu a Vodňan…

 11. Roman Jezek napsal:

  Zdravim stary dobry Labyrint.Diky za pozvani na krest cd.Bylo to super a urcite se ukazu.Opatrujte se a at vam to hraje.Roman Jezek.

 12. Myšák napsal:

  Romane i my jsme tě rádi viděli, pokecali a kdyby sis zase někdy „utrhnul“ čas od svých hudebních aktivit, „okénko hostů“ bude pro tebe otevřený!
  Měj se Myšák

 13. Marie napsal:

  Posílám velké DÍKY všem z kapely LABYRINT za krásnou muziku. Marie

 14. Michal Appelt napsal:

  Milá Marie, jsme moc rádi, že se Vám naše muzika líbí. Těšíme se na další setkání na našich akcích…. Labyrint

 15. Jarda Baloun napsal:

  Ahoj všichni z klubu a z kapely!! Chtěli bychom poděkovat za krásný hudební zážitek ve Vodňanech na Rybářských dnech. Troufám si tvrdit, že Labyrint byl že všech kapel bezkonkurenčně nejlepší. Kluci, držte se, opět za vámi dorazíme, a třeba i na vozíku!!
  Jarda a Zdeňka z Vodňan , Petr a Vlaďka ze Strakonic.

 16. Jarda Baloun napsal:

  Takže o roce opět Drahonice! Škoda že počasí nám nepřálo a parket se musel odpískat . Ale rozhodně i v kulturáku se akce vydařila. Kluci Labyrinťácký , hráli jste jak Paganini, po desáté hodině se začal plnit i taneční parket. Co říci závěrem? Super zábava, už se těším na další, kalendář mi hlásí že to bude 7.9. v Čepřovicích. A na závěr bych chtěl poděkovat a pozdravit kamaráda Plastika. Moc se mu to povedlo. Jarda z Vodňan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


6 × = osmnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>