Napsali o nás – pivovar Dudák slaví 365 let

STRAKONICE – 11. června 2014 – 15:07 – Skalní pivaři, přátelé, příznivci i celé rodiny přišli v sobotu 7. června odpoledne na nádvoří DUDÁK – Měšťanského pivovaru ve Strakonicích, aby s ním slavili 365 let. Právě tolik roků uplyne letos od založení pivovaru. Ten je dnes jediným v Čechách, který vlastní město. Točila se také speciální patnáctka uvařená k jubileu a slavilo se dvěma rockovými koncerty. Nejprve vystoupila skupina Parovod, která bavila své příznivce zodpovědně málem tři hodiny. Po ní se už návštěvníci dočkali legendární skupiny Labyrint ze střední Šumavy. A na své si přišli nejen pamětníci Labyrintu v nejlepších letech, ale i mnohem mladší diváci. Oslavy budou pokračovat v sobotu 28. června o pivovarské pouti.

One Response to Napsali o nás – pivovar Dudák slaví 365 let

  1. Karel napsal:

    Motto: Láska, Blues a Rock.n.Roll nikdy nezemřou! Vážená Radko, kluci z Labyrintu. To byla nádhera, to byla nádhera… V sobotu jste Vaší hudbou, Vašimi melodiemi roztančili celý pivovarský dvůr ve Strakonicích. Nikdy jsem nebyl na tomto prostoru svědkem tak uvolněného, spontáního chování Vámi uchvácených návštevníků předpremiéry Pivovarské pouti.Jen tak mimochodem-bude poslední sobotu v červnu. Dal jsem si Vás do ranku Vám podobných skupin, které jsem tady ve Strakonicích, m.j., také viděl a slyšel: Brouků Revival, Queenie, Pub Animals, The Shover, Benjaming Band… Vy, oproti většině těchto skupin, máte vlastní hezké české texty vlastních nádherných melodií. Snad po tomto hudebním úspěchu jste ve Strakonicích nebyli naposled. Děkuji. Karel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


8 + dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>