Radek se loučí

Zveme všechny fanynky, fanoušky i ostatní příznivce Labyrintu na poslední letošní akci, 12.prosince ve Vimperku. Tato akce bude vyjímečná tím, že se na ní bude loučit s působením v naší kapele Radek Myslík.

Patří mu náš dík za to, že významným dílem přispěl ke comebacku kapely po dlouhé odmlce a Labyrint znovu hraje.

Takže přijďte v hojném počtu a tobě Radku děkujeme a přejeme do života vše dobré.

 

One Response to Radek se loučí

  1. Jaroslav Baloun napsal:

    Tak už je to tady, ta smutná událost tedy nastala. Radek tedy skončil s hraním u Labyrintu a jedna kapitola éry novodobého Labyrintu se uzavírá. Přesto nebo právě proto mu patří veliký dík, a myslím že nejen ode mne, za to, že stál u zrodu novodobého Labyrintu a že se podílel i aktivním hraním. I díky tobě, Radku, jsme mohli a stále můžeme znovu se těšit z nádherné muziky a skvělé atmosféry našich tancovaček, kterou nám dává „náš“ Labyrint, podle mne i po třiceti letech nejlepší kapela v kraji. Takže, Radku, ještě jednou díky a hodně štěstí a zdraví do dalších let a přijď se na nás někdy podívat.
    Jarda, skalní fanda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − 7 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>